X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ ترک خود ارضایی

مشاوره ترک خودارضایی ، تجربیات ترک خودارضایی ، عوارض خودارضایی ْ بهترین روش های ترک خودارضایی

ترک خودارضایی

درباره من

آنجا که دری نیست، خدا دری می گشاید... سلام دوستان، سعی کردم تجربیات ترک خودارضایی و پورنوگرافی را ارائه دهم تا کمکی باشد برای افرادی که خواهان رهایی و تعادل هستند.

لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید

ترک خودارضایی

@caption

آمار

  • بازدیدکنندگان: 153465

خود ارضایی پسران چگونه است ؟

خودارضایی (جلق زدن یا استمنا برای مردان) از روش‌های ارضای میل جنسی است، این عمل با انگیزش و تحریک اندام جنسی شخص از سوی خودش ، انجام می‌گیرد و معمولاً انجام آن تا رسیدن به اوج لذت جنسی ادامه پیدا می‌کند که در مردان همراه با بیرون پاشیدن منی  می باشد.

خود ارضایی چگونه انجام میشود؟

 روش انجام خودارضایی در افراد مختلف ، فرق می کند اما معمولا با  نگه داشتن آلت در دست و حرکت دست به سمت جلو عقب انجام می شود.خودارضایی بیشتر همراه خیالپردازی های جنسی و فانتزی های ذهنی هست. روش دیگر خودارضایی در پسران ، مالیدن آلت به سطح هایی مانند تشک ، بالش و ... می باشد.  بعضی پسران خودارضایی را در حمام انجام می دهند . استفاده از ابزارآلات ساختگی ، وسایل سکــس و اسباب بازی های خودارضایی  نیز متداول است. تمامی این رفتارها تا رسیدن به ارگاسم ادامه پیدا می‌کند. تمرکز بیشتر روی کلاهک آلت تناسلی و سرعت انجام عمل، سرعت رسیدن به ارگاسم را افزایش می‌دهد. برای افزایش لذت و همچنین برای کاهش اصطکاک معمولاً از مایعات یا آب دهان استفاده می‌شود.