X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ ترک خود ارضایی

مشاوره ترک خودارضایی ، تجربیات ترک خودارضایی ، عوارض خودارضایی ْ بهترین روش های ترک خودارضایی

ترک خودارضایی

درباره من

آنجا که دری نیست، خدا دری می گشاید... سلام دوستان، سعی کردم تجربیات ترک خودارضایی و پورنوگرافی را ارائه دهم تا کمکی باشد برای افرادی که خواهان رهایی و تعادل هستند.

لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید

ترک خودارضایی

@caption

آمار

  • بازدیدکنندگان: 153462

پورنوگرافی ماده مخدر جدید(بخش اول)

مسئله اعتیاد به پورنوگرافی هرگز به این بدی نبوده است. با دسترسی آسان به مفرط ترین آثار پورنوگرافی و تنها با اشاره انگشتان، با چیزی روبرو هستیم که والدین‌مان هرگز با آن مواجه نبوده اند. ما تنها با یک اشاره انگشت در معرض تصاویر، پیام ها، و ایده هایی قرار می گیریم که باعث افلیج شدن پتانسیل و نابهنجار نمودنِ طبیعت‌مان می شوند.

ما با روانشناسان، متخصصان اعصاب، درمانگران، و دیگر کارشناسان بهداشت روان برای ایجاد یک برنامه که افراد را برای رهایی از اعتیاد به پورنوگرافی آموزش داده و توانمند می سازد، همکاری کردیم.


ترک اعتیاد پورنوگرافی

مهم است بدانیم و درک کنیم که سطوح و درجاتی از اعتیاد به پورنوگرافی وجود دارد. برخی از شما با اعتیادی سر و کار دارید که داشتن رابطه، اجتماعی بودن، یا حتی ترک کردن خانه را برایتان دشوار می سازد. برخی دیگر نیز احساس می کنند که این اعتیاد تنها یک عادت بد است و یا چیزی است که می خواهند قبل از آنکه کنترل خود را از دست بدهند، آن را متوقف سازند. برخی افراد از پورن فقط چند بار در سال و برخی دیگر چند بار در ماه استفاده می کنند و برخی دیگر به استفاده از پورن چندین بار در روز احساس اجبار می کنند. هر کس که به دنبال کمک گرفتن از این کتاب است، داستانی متفاوت و نیازهایی مختلف با توجه به استفاده خود از پورنوگرافی دارد.

حتی با وجود تفاوت های گسترده و میزان مختلف استفاده از پورن، این کتاب از عبارت پوشیده اعتیاد برای توصیف استفاده اجباری از پورنوگرافی استفاده می کند. شما در هر قسمت از این طیف که باشید، برنامه فورتیفای به شما کمک خواهد کرد همچنان که شما روند بهبود خود را آغاز می کنید. هیچکس جز شما نمی تواند تعیین کند که خندق شما چقدر عمیق است و تعهد برای تکمیل این برنامه به شما در شروع روند بهبود و کار برای تغییر ابدی کمک خواهد کرد.

 

به مبارزه خوش آمدید!


بخش دوم

  


تاریخ ارسال: چهارشنبه 15 دی 1395 ساعت 12:00 | نویسنده: آرمین | چاپ مطلب
نظرات (0)
لبخند چشمک خجالت ناراحت 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد