X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ ترک خود ارضایی

مشاوره ترک خودارضایی ، تجربیات ترک خودارضایی ، عوارض خودارضایی ْ بهترین روش های ترک خودارضایی

ترک خودارضایی

درباره من

آنجا که دری نیست، خدا دری می گشاید... سلام دوستان، سعی کردم تجربیات ترک خودارضایی و پورنوگرافی را ارائه دهم تا کمکی باشد برای افرادی که خواهان رهایی و تعادل هستند.

لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید

ترک خودارضایی

@caption

آمار

  • بازدیدکنندگان: 153467

خودارضایی در مردان و زنان

تصاویر و عکس های زیر مربوط به آمار خودارضایی مردان و زنان آمریکایی   می باشد. آمار خودارضایی بر اساس سن ، جنسیت و دفعات خودارضایی می باشد. روش آمارگیری 5000 آمریکایی ، سن بین 14 تا 94 سال و اطلاعات ثبت شده در سال 2009 می باشد.


تصویر آمار خودارضایی مردان و زنان


آمار خودارضایی در مردان و زنان

طبق عکس و تصویر بالا خودارضایی در مردان شایع تر می باشد. طبق آمار 84 درصد از زنان آمریکایی در سن 25 تا 29 سالگی خودارضایی داشته اند. در همین محدوده سنی خودارضایی مردان 94 درصد می باشد. این محدوده سنی بیشترین تعداد افراد را نشان می دهد که خودارضایی را تجربه کرده اند.

کمترین آمار خودارضایی در سن 14 تا 15 سالگی می باشد . البته تعداد پسرانی که خودارضایی می کنند نسبت به دختران بیشتر بوده. در این رده سنی 43 درصد از دختران  و 67درصد از پسران  خودارضایی داشته اند .

این آمار نشان می دهد که خودارضایی در زنان و مردان متاهل نیز وجود دارد. بسیاری از سایتها بر اساس این آمار،  خودارضایی را امری عادی و سالم جلوه می دهند . دلیلی که برای غیر مضر بودن خودارضای می آورند این هست که ان را با رابطه جنسی مقایسه می کنند و می گویند اگر خودارضایی کنترل شده باشد هیچ ضرری که ندارد فوایدی هم خواهد داشت ، در حالیکه اینطور نیست ، خودارضایی اثرات مخربی دارد ، برای مثال این مقاله را بخوانید که خودارضایی را با رابطه جنسی مقایسه می کند.


عکس آمار خودارضایی مردان و زنان


تصویر بالا آمار دیگری از همان نمونه را نشان می دهد. جامعه آماری همان پنج هزار نفر آمریکایی هستند .طبق این آمار تعداد دفعات خودارضایی مردان و زنان متفاوت می باشد. تعداد دفعات خودارضایی مردان نسبت به زنان بیشتر می باشد.

برای نمونه در رده سنی 25 تا 29 سال 16 درصد از مردان در یکسال گذشته خودارضایی نداشته اند و در همین رده سنی 28 درصد از زنان خودارضایی نداشته اند.

در رده سنی 18 تا 24 سالگی 36 درصد از دختران در یکسال گذشته شان خودارضایی نداشته اند وبرای همین رده سنی  پسران 18 درصد می باشد.

تعداد خودارضایی در پسران نسبت به دختران بیشتر می باشد. عکس بالا خودارضایی بیشتر از 4 بار در هفته را برای 18 درصد از پسران 18 تا 24 ساله نشان می دهد. در حالی این آمار برای دختران در همین رده سنی تنها 3 درصد می باشد.

تصویر بالا نشان می دهد که خودارضایی در بین زنان و مردان متاهل نیز وجود دارد. یکی از عوارض بسیار بد خودارضایی در متاهلین سردی جنسی و کمرنگ شدن جاذبه جنسی و عشق در بین زن و شوهر می باشد.

همچنین این عکس ها و آمارها نشان می دهد که خودارضایی پتانسیل تبدیل شدن به اعتیاد را دارد.

خودارضایی درمیان  زنان نسبت به مردان کمتر می باشد.برعکس خودارضایی در مردان ، خودارضایی در میان زنان کمتر می باشد.تعداد دخترانی که خودارضایی نمی کنند نسبت به پسرانی که خودارضایی نمی کنند بیشتر می باشد. زنانی که به خودارضایی اعتیاد دارند اغلب کمتر از یک بار در هفته خودارضایی دارند . بعضی چندین بار در هفته خودارضایی می کنند . و درصد بسیار کمی آن را هر روز انجام می دهند. مردانی که به خودارضایی اعتیاد دارند معمولا چندین بار در هفته خودارضایی می کنند. نوع حاد اعتیاد خودارضایی به صورت روزانه می باشد که عوارض بسیاری در پی دارد.

برچسب‌ها: آمار، خودارضایی، مردان، زنان
تاریخ ارسال: دوشنبه 25 بهمن 1395 ساعت 10:09 | نویسنده: آرمین | چاپ مطلب
نظرات (0)
لبخند چشمک خجالت ناراحت 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد